12:18 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می رسد بلاتکلیفی در مورد آینده پائولو دیبالا در تابستان امسال برطرف شود، زیرا مهاجم آرجانتینی در آستانۀ امضای قرارداد جدید با یوونتوس قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، پائولو دیبالا مهاجم آرجانتینی یوونتوس، دو سال است که در بلاتکلیفی به سر می‌برد و این بازیکن اخیراً از این وضعیت ابراز ناراحتی کرده بود.

باشگاه‌های زیادی از جمله ارسلونا، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، پاریسن‌حرمن، تاتنهام و چلسی به این بازیکن در دو سال گذشته ابراز علاقه کرده بودند اما دیبالا ترجیح داد صبور باشد و با در زمان درست، تصمیم درست بگیرد.

حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن ثمر صبر خود را خواهد گرفت زیرا در آستانۀ تمدید قرارداد قرار دارد و در این باشگاه خواهد ماند.

براساس گزارش توتواسپورت، این مسئله با توجه به بازگشت ماسیمیلیانو آلگری به رختکن یوونتوس اتفاق افتاده است، زیرا دیبالا در دوره نخست کاری سرمربی ایتالیایی درخشش بسیار خوبی داشت و هنوز وی به این ستاره اعتماد دارد.

دیبالا که فصل گذشته درخشش خوبی زیر نظر پیرلو نداشت و از فهرست آرجانتین برای رقابت‌ها کوپا خط خورد، حالا فرصت دارد تا دوباره احیا گردد و فرصت حضور در جام جهانی را پیدا کند.

مرتبط:

واران و دیبالا کماکان در رادار چلسی و یونایتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر