23:38 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مذاکرات بارسلونا با عثمان دمبله برای تمدید قرارداد پیشرفتی نداشته و این بازیکن قرار نیست به این زودی‌ها قرارداد خودش را تمدید کند.

به گزارش اسپوتنیک، عثمان دمبله در سال 2017، و پس از جدایی نیمار جونیور، از بروسیا دورتموند به بارسلونا پیوست اما در دو فصل ابتدائی خود عملکرد خوبی به نمایش نگذاشت و اکثر بازی‌ها را به دلیل مصدومیت از دست داد.

این بازیکن فرانسوی فصل گذشته اما شایستگی خود را ثابت کرد و زیر نظر کومان نشان داد که اگر به او فرصت داده شود، کارهایی بزرگی انجام خواهد داد.

به همین دلیل و با توجه به یک فصل مانده از قرارداد فعلی‌اش، سران بارسلونا تصمیم دارند تا قرارداد او را تمدید کنند و اجازه ندهند در پایان فصل 21-22، یکی از گران‌ترین خرید‌های شان به صورت آزاد جدا شود.

طرفین از مدتی به اینسو به صورت رسمی مذاکرات برای تمدید را آغاز کردند و خوشبینی‌ها وجود داشت که این ستاره فرانسوی قراردادش را تمدید کند اما حالا گزارش‌ها می‌رساند که مذاکرت پیشرفتی نداشته است.

براساس گزارش موندو، دمبله به مدیران بارسلونا اعتماد چندانی ندارد و می‌ترسد که پس از تمدید قرارداد او را به فروش برسانند.

این در حالی‌ست که بارسلونا به این بازیکن جوان پیشنهاد تمدید 5 ساله ارائه داده است و در صورتی که تمدید نکند، در تابستان او را خواهد فروخت.

 

مرتبط:

چراغ سبز بارسا به معاوضه دمبله با دیبالا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر