21:46 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی فرانسه رقابت‌های یورو 2020، را با پیروزی آغاز کرد و در نخستین دیدار دور گروهی موفق به شکست آلمان شد.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامه رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، تیم ملی فوتبال فرانسه، در ورزشگاه آلیانز آرنای شهر مونیخ، به مصاف آلمان رفت و برابر این تیم قدرت‌مند با نتیجه 1-0 به برتری رسید.

فرانسه طبق پیش‌بینی‌ها تیم برتر میدان در این دیدار بود و از همان آغاز بازی فشار زیادی بر روی دروازه مانشافت آورد تا این که در دقیقه 20 بازی به گُل دست یافت.

متس هوملس مدافع آلمان‌ها به اشتباه و تحت فشار شدید مهاجمان تیم ملی فرانسه دروازه خودی را باز کرد تا خروس‌ها در نیمه نخست به برتری برسند و با پیروزی‌ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم این دیدار آلمان برای جبران نتیجه پیش کشید و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه فرانسه پیش رفت اما ناموفق بود و مهاجمان این تیم موفق نشدند دروازه لوریس را باز کنند.

در ادامه فرانسه دو بار امباپه و بنزما به گُل رسید اما هر دو بار داور بازی گُل‌ها مردود اعلام کرد تا نتیجه بازی تا پایان 0-1 بماند و فرانسه با همین نتیجه آلمان را از پیشرو بردارد.

با این پیروزی فرانسه در گروه F، 3 امتیازی شده در رده دوم جدول پس از پرتگال قرار گرفت. آلمان نیز بدون امتیاز و با گُل خورده کمتر نسبت به مجارستان در رده سوم ایستاد.

مرتبط:

واکنش سرمربی تیم ملی فرانسه به شایعات جدایی کیلیان امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر