09:03 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

اتحادیه فوتبال اروپا موسوم به یوفا در مورد آسیب دیدگی پاوارد تحقیق می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ در دیداری که آلمان با حساب 1-0 به فرانسه باخت، بازیکنان آلمان چند حرکت خشن انجام دادند که طی آن در یک صحنه، بنجامین پاوارد پس از یک شوک شدید توسط روبن گوسنس به زمین افتاد. پس از بازی هم داوری مسابقه در قلب اخبار فوتبال قرار گرفت.

در ساعتی که آلمان با نتیجه 1-0 عقب بود و برای نتیجه تساوی فشار وارد می‌کرد، گوسنس وارد زمین شد و پس از آن ران او به صورت ستاره فرانسوی برخورد کرد که در اثر شدت شوک وی به زمین خورد. با این وجود او پس از مدت کوتاهی توانست بلند شود و بازی را از سر بگیرد. بازیکن در beIN Sports بعد از مسابقه گفت: "من یک شوک شدید دیدم. برای مدت 10 تا 15 ثانیه بیهوش شدم و سپس بهتر شدم."

تحقیقات یوفا

اتحادیه بازیکنان موسوم به Fifpro می‌گوید با یوفا در ارتباط است تا بفهمد چرا منشور ضربه مغزی اعمال نشده و چرا بنجامین پاوارد در جریان بازی فرانسه و آلمان زمین را ترک نکرده است. هفته گذشته این اتحادیه از منشور ضربه مغزی استقبال کرد و تأکید نمود که اهمیت اجرای آن توسط کادر پزشکی به منظور محافظت از بازیکنان مهم است."

حالا اما اعلام شده که یوفا در حال تحقیق در مورد شرایط خروج موقت بنجامین پاوارد است و این اثر به وضوح تأثیر خود را گذاشته است. بدنه اروپایی باید تعیین کند که آیا بازیکن برای ادامه بازی مناسب است یا خیر. این مدافع به طور معمول در بخش ماساژ در مونیخ شرکت کرد و پس از معاینه مجدد توسط دکتر فرانک لو گال دکتر فرانسوی‌ها هیچ نشانه بیرونی از مشکل را نشان نداد. البته روز سه شنبه در زمین نیز، پزشک آبی‌ها مطمئن شد که هیچ نشانه‌ای از ضربه مغزی وجود ندارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر