00:30 06 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن امروز برای اولین بار جلسه اتحادیه باشگاه‌های اروپا را برگزار کرد.

به گزکارش اسپوتنیک؛ جلسه اتحادیه باشگاه های اروپا (ECA) به دنبال استعفای آندره آنیلی رئیس یوونتوس و یکی از سران مشهور سوپرلیگ، سه شنبه شب پس از ظهور سوپرلیگ اروپا برای اولین بار تحت ریاست ناصر الخلیفی رئیس پی‌اس‌جی برگزار شد.

در اولین جلسه به ریاست رئیس اجرایی PSG که در مونیخ برگزار گردید، موارد مهم حیاتی مانند امضای تفاهم‌نامه جدید یوفا یا درخواست مجموعه‌ای از اقدامات فوری پشتیبانی مالی برای بازیکنان مورد بحث قرار گرفت. همه این‌ها زیر نظر رئیس یوفا الکساندر چفرین خواهد بود.

الخلیفی در اولین سخنرانی خود به اهمیت انجمن باشگاه‌های اروپا در شرایط فعلی پرداخت: "نقش ECA در محافظت از آینده فوتبال اروپا همیش مهم‌تر بوده است. با پیشرفت، اطمینان خواهم داد که ECA همچنان از منافع همه باشگاه‌های اروپا، جوامع آنها و هوادارانشان محافظت می‌کند."

رئیس PSG همچنین حضور چفرین را که در الخلیفی یکی از بزرگترین هواداران‌اش برای رویارویی با سوپرلیگ اروپا را یافته، ستوده است: "حضور رئیس چفرین در جلسه امروز نشان می‌دهد که فوتبال اروپا هنگام جمع شدن بی نظیر است. با این روحیه، من ECA را در طول دوره ریاست خود هدایت می‌کنم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر