22:11 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

8 نامزد برای پُر کردن خالی کارلو آنچلوتی در اورتون انتخاب شده است که در این میان رافا بنیتز و نونو اسپیریتو سانتو گزینه‌های مورد علاقه سران تافی‌ها هستند.

به گزارش اسپوتنیک، نزدیک به سه هفته قبل باشگاه اروتون «کارلو آنچلوتی»، سرمربی ایتالیایی خود را که برای دو سال هدایت این تیم را به عهده داشت، از دست داد و این مربی ایتالیایی به رئال مادرید رفت و جانشین زیدان شد.

سران تافی‌ها پس از آن جست‌وجو برای پیدان کردن جانشین آنچلوتی را آغاز کردند اما تا حالا موفق به انتصاف سرمربی جدید نشده اند.

رسانه‌های انگلیسی مدعی اند که این باشگاه 8 نامزد را برای پُر کردن خالی کارلو آنچلوتی انتخاب کرده اند که در این میان رافا بنیتز و نونو اسپیریتو سانتو گزینه‌های مورد علاقه سران تافی‌ها هستند.

در کنار این دو سرمی مطرح نام‌های دیگری چون دانکن فرگوسن مهاجم سابق و مربی فعلی، ادی هوو سرمربی سابق بورنموث و کریستف گالتیه سرمربی سابق لیل نیز دیده می‌شود و تا هنوز مذاکره با تمامی گزینه‌ها ادامه دارد.

گفته می‌شود که این باشگاه نیم نگاهی به جذب آنتونیو کونته نیز دارد اما مربی ایتالیایی تا حالا آماده مذاکره با این باشگاه نشده است.

 

مرتبط:

اطمینان آنچلوتی به هواداران: شرایط رئال مادرید خوب است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر