21:20 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

پس از حرکت جنجالی رونالدو که سبب سر و صدا‌های زیادی شد، یوفا از کوکا کولا حمایت کرده و به بازیکنان تیم‌های یورو هشدار داده است که در صورت دست زدن به بوتل‌های نوشابه، جریمه خواهند شد.

به گزارش اسپوتنیک، اظهارات کریستیانو رونالدو در نشست خبری روز دوشنبه هفته گذشته تیم ملی پرتگال پیش از بازی برابر مجارستان در دور نخست مرحله گروهی رقابت‌های یورو 2020 که به قرار گرفتن دو بوتل نوشابه کوکاکولا روی میز مقابلش اعتراض کرد و آنها را کنار گذاشت، جنجال بزرگی را به وجود آورد.  

این حرکت رونالدو به این جهت جنجال‌ساز شد که شرکت کوکاکولا جزو حامیان مالی اصلی رقابت‌های یورو 2020 است و حرکت کریس این شرکت مطرح را دچار اُفت شدید کرد و ارزش این شرکت از 56.10 دالر به ازای هر سهم به 52.22 دالر کاهش پیدا کرده است. این اُفت ارزش سبب شد تا که این شرکت آمریکایی به یکباره متحمل ضرری چهار میلیارد دللری شود.

یوفا حالا به حمایت از شریک مالی خود پرداخته و بازیکنان تیم‌های یورو هشدار داده است که در صورت دست زدن به بوتل‌های نوشابه، جریمه خواهند شد.

در بیانیه این نهاد که در این مورد نشر شده است، آمده:" درآمد حاصل از حمایت مالی در مسابقات اروپایی بسیار اهمیت دارد و بازیکنان باید متوجه باشند که نباید در این موضوع دخالت کنند، اگر این اتفاق تکرار شود ممکن است بازیکنان با جریمه همراه شوند."

حالا دیده شود که برخورد رونالدو و سایر بازیکنان با شرکت کوکا کولا و یوفا چه خواهد بود و آیا این جنجال پایان خواهد یافت و ادامه‌دار خواهد بود؟

مرتبط:

واکنش سرمربی بلجیم به اقدام رونالدو: شیاطین سرخ کوکا کولا دوست دارند+ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر