23:54 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدیه دشان در کنفرانس خبری قبل از دیدار با مجارستان، به تمجید از آنتوان گریزمن پرداخت و او را یکی از بهترین‌های دنیا عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن برخلاف بارسلونا، در تیم ملی فرانسه همواره درخشیده و یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده است.

آنتوان گریزمن
© Sputnik / Владимир Астапкович

گریزمن که در حال حاضر در رقابت‌های یورو با تیم ملی فرانسه یک بازی انجام داده و موفق به گُلزنی نشده، یکی از امیدهای خروس‌ها برای پیروزی برابر مجارستان و پرتگال است و هواداران این تیم امیدوار اند که عملکرد آنتوان شبیه عملکرد او در بارسا نباشد.

در همین حال دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه که همواره حامی بزرگ گریزمن بوده است، در کنفرانس خبری قبل مصاف به مجارستان بار دیگر از این بازیکن تمجید کرد و او را یکی از بهترین‌ها دنیا خطاب کرد.

دشان گفت:" گریزمن بازیکنی است که تلاش زیادی برای تیم انجام می‌دهد و برخی مواقع بیش از حد معمول در کارهای دفاعی شرکت می‌کند؛ مسئله ای که می‌تواند به ایجاد تعادل در تیم ما کمک ویژه‌ای کند. البته این عملکرد او باعث نمی‌شود که در حمله نتواند تاثیرگذاری خوبی داشته باشد. به آمار و ارقامی که او به جای گذاشته نگاه کنید تا متوجه شوید که چه تاثیر فوق‌العاده‌ای در فرانسه داشته است. من می‌توانم از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دنیا و اروپا نام ببرم."

سرمربی تیم ملی فرانسه در حالی از گریزمن تمجید کرده است که این بازیکن در بارسا شدیداً مورد انتقاد است و عملکرد او قابل قبول هواداران بلوگرانا نبوده است.

مرتبط:

تلاش دشان برای رفع مشکلات داخلی قبل از مصاف با مانشافت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر