22:35 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه‌ها مطرح اروپا برای جذب دنزل دامفریس مدافع جوان تیم ملی هالند و تیم پی‌اس‌وی آیندهوون در پنجره‌ نقل‌وانتقالات با هم رقابت خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی هالند این روزها در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، درخشش بسیار خوبی داشته و در دو بازی که در ورزشگاه آمستردام آرنا برابر اوکراین و اتریش انجام داده است، موفق به کسب دو پیروزی شده و با 6 امتیاز صعود خود را به دور بعدی قطعی کرده است.

دلیل درخشش هالند در این رقابت‌ها بدون شک ستاره‌های این تیم است که در این میان دنزل دامفریس مدافع جوان تیم پی‌اس‌وی آیندهوون، بیشتر از همه خوب بوده و در دیدار برابر اوکراین به عنوان بهترین بازیکن زمین نیز شناخته شد.

درخشش این بازیکن 25 ساله در رقابت‌های یورو سبب شده تا باشگاه‌های مطرح اروپا، به فکر جذب این بازیکن باشند و شرایط جذب او را بررسی کنند.

براساس ادعای شبکه اسکای اسپورت، بایرن مونیخ یکی از تیم‌هایی است که به فکر جذب این بازیکن با مبلغ 15 میلیون یورو است و کار جذب وی را آغاز کرده است.

از سویی هم اینترمیلان که به فکر فروش حکیمی است، نیم نگاهی به جذب این بازیکن دارد و تمایل خود را نشان داده است.

بارسلونا، رئال مادرید و چلسی و چند باشگاه مطرح دیگر نیز شرایط دامفریس را زیر نظر دارند و ممکن است بزودی اقدامات جدی برای جذب وی را آغاز کنند.

 

مرتبط:

سرمربی تیم ملی هالند: به پیروزی مقابل اوکراین افتخار می‌کنیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر