09:58 26 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو که در 4 دیدار گذشته برابر مانشافت موفق به گُلزنی نشده بود، بالاخره موفق شد دروازه نویر را در ترکیب تیم ملی آلمان باز کند.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی فوتبال  پرتگال از ساعت 20:30 در دومین دیدار مرحله گروهی یورو 2020، در یک بازی حساس به مصاف تیم ملی آلمان رفته است و این دیدار تا دقیقه 25، به سود شاگردان سانتوس در حال جریان است.

رونالدو که در 4 دیدار گذشته برابر مانشافت موفق به گُلزنی نشده بود، در این دیدار به دنبال پایان این طلسم بود و  بالاخره موفق شد تا دروازه نویر را در ترکیب تیم ملی آلمان باز کند و از کابوس خودش رها شود.

در 4 دیدار گذشته پرتگال موفق به کسب پیروزی نیز نشده بود و در صورتی که در این دیدار به برتری برسد، موفق خواهد شد که به ناکام تیمی نیز پایان بخشد.

رونالدو اما در رده باشگاه در برابر نویر سنگربان مانشافت عملکرد بسیار خوبی داشته و تاکنون 6 بازی مقابل برابر دروازه‌بان تیم ملی آلمان،  موفق به زدن 9 گل شده است.

رونالدو در حالی به زدن نخستین گُل خودش در رقابت‌های ملی برابر مانشافت شد که این بازیکن در 2 بازی یورو موفق به زدن 3 گُل شده است و یکی از گُلزنان برتر این رقابت‌ها است.

مرتبط:

آمار خیره کننده رونالدو در برابر نویر؛ فوق ستاره فردا شب برای صعود به میدان می‌آید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر