21:43 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی آلمان در خانه موفق به شکست سنگین پرتگال شد تا امیدهایش برای صعود به دور بعدی رقابت‌های یورو زنده بماند.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامه رقابت‌های یورو و در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این مرحله، دو تیم آلمان و پرتگال، از گروه F، رقابت‌ها در ورزشگاه آلیانز آرنا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی پُر گُل مانشافت به پایان رسید.

آلمان در این دیدار با نتیجه سنگین 2-4 به برتری رسید تا امیدهایش برای صعود به دور بعدی رقابت‌های یورو زنده بماند.

در این دیدار پرتگال بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود رونالدو موفق شد با زدن گُل در دقیقه 15 تیمش را پیش بیندازد و نخستین گُل ملی خود را برابر مانشافت به ثمر برساند.

در ادامه این این از هم پاشید و 2 گُل دریافت کرد. هر دو گُلی که پرتگال دریافت کرد، روی اشتباه مدافعان بود و دیاز در دقیقه 35 و گوئرو در دقیقه 39 دروازه خودی را باز کردند تا مانشافت با برتری راهی رختکن شود.

در نیمه دوم آلمان چهره اصلی خود را نشان داد و به 2 گُل دیگر دست یافت و کای هاورتز در دقیقه 51 و گوسنس در دقیقه 60 موفق شدن اختلاف را سه برابر کنند.

پس از دریافت این دو گُل پرتگال که چیز دیگر برای از دست دادن نداشت، برای جبران نتیجه پیش کشید و موفق شد یکی از گُل‌های خورده را در دقیقه 67 جبران کند و با ژوتا به گُل دست یافت.

در ادامه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و آلمان با نتیجه 2-4 برابر حریف به برتری رسید.

با این نتیجه آلمان با 3 امتیاز پس از فرانسه 4 امتیازی در رده دوم قرار گرفت و پرتگال با امتیاز مشابه و تفاضل گُل کمتر بالاتر از مجارستان 1 امتیازی در رده سوم جدول جاخوش کرد.

مرتبط:

پایان نیمه‌نخست؛ طوفان 4 دقیقه‌ای مانشافت، رونالدو و یارانش را نابود کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر