01:45 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاری‌سن‌ژرمن با رئال مادرید تماس گرفته تا در مورد احتمال جذب رافائل واران در تابستان جاری پرس و جو کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ به نظر می‌رسد مدافع میانی فرانسوی رئال مادرید در تابستان امسال به احتمال زیاد در مادرید نمی‌ماند، زیرا هنوز در مورد قرارداد جدیدش توافق نکرده که او را بیش از پایان قرارداد فعلی‌اش که در تابستان 2022 به پایان می‌رسد در پایتخت اسپانیا نگه می‌دارد.

با توجه به اعتقاد روزافزون مقامات رئال مادرید مبنی بر جدایی واران در تابستان امسال، پرسش اخیر منچستر یونایتد در مورد احتمال جذب وی توسط پی‌اس‌جی تکرار شد.

رئال موفق شده امضای دیوید آلابا را بدست آورد، در حالی‌که هدف اصلی به خدمت گرفتن کیلیان امباپه است.

با این حال، حرکت واران پس از جدایی سرخیو راموس و احتمال باقی ماندن ادر میلیتائو، داوید آلابا و ناچو فرناندز به عنوان سه مدافع میانی باتجربه باشگاه را مجبور به جذب یک مدافع میانی دیگر به جای او می‌کند.

در صورت تحقق انتقال واران، رئال با وجود فصل سختی که فصل گذشته تحمل کرد، برای این مدافع خود که عضو اصلی تیم ملی فرانسه نیز می‌باشد، 50 میلیون یورو هزینه انتقال می‌خواهد.

اگرچه پاری‌سن‌ژرمن می‌تواند در قلب دفاع خود روی مارکینوش و کیمپمبه حساب کند، اما مائوریسیو پوچتینو اصرار دارد که به خط حمله کمک کند و واران مهمترین تلاش باشگاه برای تأمین اولین عنوان قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر