21:27 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یوفا تحقیقاتی را در مورد اتحادیه فوتبال جرمنی و مانوئل نویر برای استفاده از بازوبند رنگین کمان آغاز کرده بود که آنرا متوقف کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ یوفا تحقیقات را در مورد بازوبند رنگین کمان مانوئل نویر متوقف کرد زیرا "پرنیل هاردر" خواستار تجدید نظر در مورد انتقال بیشتر بازی‌های یورو 2020 به بوداپست است.

مانوئل نویر دروازه‌بان آلمان در جریان بازی‌های تیم ملی خود در ماه جون حمایت‌اش را از جامعه LGBT + نشان داده است و بازوبند رنگین کمان به دست داشته است.

اتحادیه فوتبال آلمان (DFB) تایید کرده که یوفا تحقیقات در مورد بازوبند کاپیتانی رنگین کمان مانوئل نویر را متوقف کرده است.

رسانه‌های Goal و SPOX در گزارش‌های شان مدعی شدند که از سوی RTL و NTV نیز تأیید گردید که یوفا تحقیق در مورد DFB و دروازه‌بان مانشافت را به دلیل بستن بازوبند ویژه را آغاز کرده است.

نویر برای نشان دادن حمایت از انجمن LGBT + در "ماه پراید" از بازوبند رنگین کمان استفاده کرده بود.

اتحادیه فوتبال آلمان در بیانیه‌ای خبری تأیید كرد: "یوفا امروز با DFB درمورد اینکه بررسی بازوبند کاپیتانی رنگین کمان را که توسط [مانوئل نویر] پوشیده شده متوقف کرده است. در نامه‌ای، بازوبند به عنوان یک نماد تیم برای تنوع و بنابراین برای یک "هدف خوب معرفی شده است."

همچنان "جنس گریتنر" مسئول مطبوعاتی DFB قبلا گفته بود: "درست است که بازوبند کاپیتانی در حال بررسی است. ما همچنین در مورد این موضوع با یوفا بحث خواهیم کرد."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر