16:39 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازی‌های گروه A یورو پایان یافت و تیم‌های ملی ایتالیا و ولز صعود کردند و سوئیس منتظر است.

به گزارش اسپوتنیک؛ رُم و باکو میزبان سومین بازی‌های گروه A یورو 2020 بودند که روبرتو مانچینی از ایتالیا پس از یک شروع چشمگیر، خط و نشان جدیدی برای تیم‌های دیگر کشید.

ایتالیا پس از سومین پیروزی متوالی در روز یکشنبه، با گل نیمه اول ماتئو پسینا، 1-0 مقابل ولز 10 نفره که همچنین به مرحله حذفی این رقابت‌ها راه یافت، در گروه خود صدرنشین شد و به دور بعدی یورو صعود کرد.

لاجوردی‌ها پیش از این پیشرفت خود را تضمین کرده بودند، در حالی که ولز با تفاضل گل از سوئیس جلوتر، جواز صعود گرفت.

روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیا برای تغییر بیشتر بازیکنان اصلی خود، هشت تغییر ایجاد کرد اما وقتی او ضربه ایستگاهی مارکو وراتی را به گوشه‌ی فرستاد، باز هم در هر دو نیمه گل دقیقه 42 پسینا، پیروزی آنها را تثبیت نمود در حالی‌که چندین موقعیت را از دست دادند.

مدافع میانی ولزی، "اتان آمپادو" در دقیقه 55 به دلیل ضربه زدن روی پای فدریکو برنادسکی کارت سرخ مستقیم دریافت نمود تا بعد از آن، ولز 10 نفره کار را دنبال کند. ضمن این‌که در دقیقه 77 گرت بیل فرصت تساوی بازی را از دست داد.

ایتالیا در مرحله بعدی با نایب قهرمان گروه C روبرو خواهد شد، در حالی که ولز با نایب قهرمان گروه B بازی خواهد کرد.

 

سوئیس صعود می‌کند؟

سوئیس هنوز هم می‌تواند به عنوان یکی از چهار تیم برتر در رده سوم صعود کند زیرا در باکو 3-1 ترکیه را شکست داد. سوئیسی‌ها چهار امتیاز دارند اما تفاضل گل شان منفی یک است و باید منتظر بمانند تا گروه‌های دیگر نتیجه بگیرند تا ببینند آیا به عنوان یکی از چهار تیم برتر سومی صعود می‌کند یا خیر.

ترکیه با سه شکست و فقط یک گل زده از سه بازی یورو، با سرمربی سنول گونس که مورد انتقاد شدید هواداران و رسانه‌های ترکیه قرار گرفت یک کار بسیار ناامیدکننده را به پایان رساند.

 

مسابقه سوم گروه A

ایتالیا 1-0 ولز

سوئیس 3-1 ترکیه

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر