22:08 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان در بازگشت از هالند به بارسلونا، در فرودگاه ال‌پرات با خبرنگاران در مورد شرایط تیمش صحبت کرد و مدعی شد که خریدهای بیشتر انجام خواهد داد و در مورد آینده مسی چیزی نمی‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فصل گذشته با رونالد کومان نتایج درخشانی کسب نکرد و با مشکلات فراوانی و ضعف‌های بزرگی فصل را پایان داد.

همین موضوع سبب شد تا این مربی هالند تا دروازه‌های خروجی بسیار نزدیک شود اما در نهایت اخراج نشد و کادر مدیریتی بلوگرانا یک فصل دیگر به این مرد هالندی اعتماد کردند.

کومان در حال حاضر برای فصل جدید آمادگی می‌گیرد و روز گذشته از هالند به بارسلونا برگشت تا فصل گذشته را تحلیل‌وتجزیه کند.

سرمربی بارسا در بازگشت با خبرنگاران در مورد شرایط تیمش صحبت کرد و مدعی شد که خریدهای بیشتر انجام خواهد داد و در مورد آینده مسی چیزی نمی‌داند.

وی گفت:" مهم فصل آینده است، که در آن بارسلونا مانند همه تیم‌های بزرگ باید حداکثر توانایی را داشته باشند و به همین دلیل ما باید پیشرفت کنیم، آرزو کنیم و پیروز شویم. برای رسیدن به موفقیت باید خریدهای خوبی انجام دهیم و با مدیران باشگاه در این مورد صحبت کرده‌ام."
کومان در ادامه در مورد مسی صحبت کرد و گفت: "من نمی‌دانم فصل آینده او را هدایت خواهم کرد یا خیر، باشگاه در تلاش است تا به توافق برسد. او بازیکن بسیار مهمی برای آینده بارسلونا است. من نمی‌توانم چیز زیادی در این مورد بگویم."

کومان در حالی در مورد خریدهای بیشتر صحبت کرده است که بارسا تا حالا 4 خرید داشته و دو مدافع( گارسیا و امرسون) و دو مهاجم ( آگوئرو و دپای) به خدمت گرفته است.

مرتبط:

احتمال از دست رفتن یورو 2020 برای مهاجم فرانسوی بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر