22:12 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 00
ما را در دنبال کنید

ساموئل اتوئو، ستاره سابق بارسلونا، در مورد جدایی راموس صحبت کرد و اظهار داشت که اگر در دست او بود، راموس را به بارسا می‌آورد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید و راموس در یک‌ونیم سال گذشته با هم جنگ سرد و ناخوشایندی داشتند و در نهایت بدون توافق بر سر تمدید قرارداد، کار شان به جدایی انجامید.

راموس پنجشنبه گذشته در یک مراسم احساسی با رئال مادرید وداع و اعلام کرد که پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید یک ساله با کاهش ده درصدی دستمزد را پذیرفته بود اما مدیران رئال به او اعلام کردند که این پیشنهاد تاریخ انقضا داشت و از همین رو جدا شده است.

شیوه جدایی راموس از رئال همانند جدایی رائول، کاسیاس و رونالدو، ناخوشایند بود و موج عظیمی از انتقادها را به همراه داشت.

حتی برخی بارسایی‌ها از پرز بخاطر برخورد نادرستش با اسطوره رئال مادرید انتقاد کرد و مدعی بودند که راموس لیاقت احترام بیشتر را داشت.

در این میان اتوئو ستاره کامرونی و سابق بارسلونا ضمن تمجید از راموس، مدعی شد که اگر دست او بود، راموس را به رئال مادرید می‌آورد.

وی در این مورد گفت:"  راموس مدافع بی‌نظیری است و امیدوارم سرجیو به پی‌اس‌جی برود. اگر می‌توانستم او را برای بارسا بخرم، این کار را می کردم. اگر او به پی‌اس‌جی برود هم خوشحال می شوم و به آن‌ها برای بردن چمپیونزلیگ کمک می کند چرا که خیلی مشکل است."

اتوئو در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که راموس تا حالا تیم جدیدش را معرفی نکرده و در حال مذاکره با چند باشگاه است.

مرتبط:

سوارز به اتوئو جدید بدل خواهد شد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر