23:07 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادر میلیتائو مدافع برازیلی رئال مادرید، جدایی راموس را به باشگاه شرم‌آور عنوان کرد و مدعی شد که کاپیتان سابق بازیکن بسیار مهمی در تیم بود.

به گزارش اسپوتنیک، سرخیو راموس مدافع و کاپیتان سابق رئال مادرید، پنجشنبه گذشته در یک مراسم احساسی با این تیم وداع کرد و به حضور 16 ساله‌اش در این باشگاه پایان داد.

شیوه جدایی راموس از رئال همانند جدایی رائول، کاسیاس و رونالدو، ناخوشایند بود و موج عظیمی از انتقادها و واکنش‌های تند را به همراه داشت.

در تازه‌ترین مورد، ادر میلیتائو مدافع برازیلی رئال مادرید، به جدایی راموس واکنش نشان داد و رفتن او از مادرید را شرم‌آور عنوان کرد و مدعی شد که کاپیتان سابق بازیکن بسیار مهمی در تیم بود.

وی در این مورد گفت:" ما از توانایی راموس و آنچه برای تاریخ رئال مادرید انجام داده است، مطلع هستیم. من هیچ کلمه‌ای برای توصیف همه جانبه او ندارم. من در طول این دو سال چیزهای زیادی از او یاد گرفتم، او یک فرد عالی است و همیشه روحیه پیروزی دارد و بدون شک برای رئال مادرید نبود او ضایعه بزرگ خواهد بود. شرم آور است که سرخیو رئال ترک کرده است، زیرا او برای گروه بسیار مهم بود. اکنون برای او آرزوی خوشبختی زیادی دارم و هر کجا که برود پیروز خواهد شد."

واکنش‌ها در حالی به جدایی راموس تند است که این بازیکن در کنفرانس خبری‌ اعلام کرد که حتی پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید یک ساله با کاهش ده درصدی دستمزد را پذیرفته بود اما مدیران رئال به او اعلام کردند که این پیشنهاد تاریخ انقضا داشت و از همین رو جدا شده است.

 

مرتبط:

نقشۀ عجیب واران برای جدایی از رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر