06:45 06 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فصل جدید رقابت‌های سری‌آ با حضور 25 درصدی تماشاگران برگزار و روند تدریجی بازگشت هواداران از نخستین بازی فصل آغاز خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه‌های سری‌آ، فصل گذشته به دلیل برگزاری بازی‌ها بدون تماشاگر در نتیجه شیوع ویروس کرونا ضرر هنگفتی متحمل شدند و حالا به نظر می‌رسد روند بازگشت تدریجی هوداران به ورزشگاه‌های ایتالیا در حال کلید آغاز شده است.

این موضوع را آندره‌آ کاستا معاون وزیر صحیت ایتالیا در گفت‌وگو با شبکه رادیویی پونتو نووو مطرح کرده است و اظهار داشته که حضور تماشاگران در ورزشگاه المپیک رُم در زمان بازی‌های تیم ملی ایتالیا نشان داده است که برگزاری فصل جدید رقابت‌های سری‌آ با حضور تماشاگران امکان پذیر است..

وی در این مورد گفته است:" کمیته‌ی برگزاری سری‌آ، پروتکل دقیقی را برای چگونگی بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها با اطمینان کامل مشخص کرده است، این کار در سال قبل انجام شده و دستورالعمل‌ها نوشته شده است. در این دستور العمل‌ها، درصد اختصاص چوکی‌ها به هواداران با گذشت زمان رشد می‌کند و بیشتر می‌شود."

این در حالی‎ست که در اواخر فصل گذشته تصمیم بر این بود که بازی‌های هفته‌های پایانی سری‌آ قرار بود با حضور تماشاگران برگزار گردد اما در نهایت چنین نشد و حالا دیده شود که هواداران فصل آینده اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را خواهند یافت یا خیر.

مرتبط:

تایید شد؛ یوونتوس از سوپر لیگ انصراف ندهد، از سری‌آ اخراج می‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر