08:42 25 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه مورینیو در گفت‌وگویی از وضعیت تیم ملی فوتبال کشورش ابراز نگرانی کرد و اظهار داشت که این تیم نتوانسته نمایش خوبی داشته باشد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم فوتبال  پرتگال شنبه شب در بازی با آلمان با نتیجه 2-4 تحقیر شد و سه امتیاز ارزشمند را از دست داد. پرتگالی‌ها در بازی قبلی خود مقابل مجارستان نیز بسیار سختی کشیدند تا این  که موفق شدند در 15 دقیقه پایانی این تیم را 0-3 ببرند.

این تیم به باور بسیاری از کارشناسان بازی خوبی نداشته و در بازی پایانی دور گروهی به مصاف فرانسه خواهد رفت که با توجه به فُرم خوب خروس‌ها و حضور ستاره‌های بزرگ شانس باخت این تیم بسیار بالا است.

همین موضوع سبب شده تا خوزه مورینیو سرمربی پرتگالی در این مورد ابراز نگرانی کند.

وی در این مورد گفت:" من نگران آینده تیم ملی پرتگال هستم. ممکن است فردا شب برنده شده یا مساوی کنیم، اما فرانسه قدرت بیشتری دارد و بله، من نگران هستم. اگر پرتگال ببازد و فقط سه امتیاز داشته باشد، دیگر باید عملکرد ما را مرور کنیم. آلمان هم در این رقابت‌ها خوب نبوده اما حالا شانس دارد تا راهی دور بعدی شود. اسپانیا در شرایط دشواری قرار دارد و دو بازی خانگی تنها دو امتیاز گرفته است اما جریان بازی را کنترل کردند. من معتقدم که اسپانیا با 5 امتیاز راهی مرحله بعد خواهد شد. ایتالیا نیز تیمی مطمئن و قابل احترام و بلجیم نیز بسیار مستحکم است."

مرتبط:

واکنش مورینیو به بهبودی اریکسن؛ خدا هم در آن لحظه فوتبال را تماشا می‌کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر