10:30 26 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید که چندی پیش از این تیم جدا شد، قرار است راهی پاری‌سن‌ژرمن شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ هواداران فوتبال به شدت این روزها انتظار دارند تا مقصد بعدی سرخیو راموس را بدانند. کاپیتانی که بر سر تمدید قراردادش با رئال توافق نکرد و سرانجام پس از 16 فصل از جمع سفیدها جدا شد و اکنون دنیای فوتبال منتظر هستند تا او مقصد بعدی خود را مشخص نماید، هرچند که در این بین شانس پی‌اس‌جی بیشتر است.

راموس نیمار را انتخاب می‌کند

آ اس اسپانیا مدعی شده که سرخیو راموس قرار است در چند روز آینده مقصد بعدی دوران حرفه‌ای خود را مشخص کند، اما همه راه‌ها به پاریس منتهی می‌شود. چندین عنصر وجود دارد که او را بیشتر به سمت PSG متمایل می‌کند ولی یک عامل تعیین کننده قرار است که این بازیکن را پاریسی‌ بسازد: نیمار جونیور

سرخیو راموس قرار است در چند روز آینده مقصد حرفه ای بعدی خود را تعیین کند ، اما همه راه ها به پاریس منتهی می شود. چندین عنصر وجود دارد که او را بیشتر به سمت PSG متمایل می کند ، اما یک عامل تعیین کننده وجود دارد که دارای نام و نام خانوادگی است: نیمار جونیور

راموس به نیمار علاقمند است و کار این بازیکن را ستایش می‌کرد و حتی از طریق "ال لارگوئرو" چندسال پیش به فلورنتینو توصیه کرد که او را به خدمت بگیرد.

نیمار که در پی‌اس‌جی تا 2025 قرارداد دارد از الخلیفی پروژه‌ای برنده و غیرقابل مهار را وعده گرفته است. اکنون برای این پروژه سرخیو راموس وارد معادله می‌شود که مورد توجه پوچتینو است، به دلیل رهبری در داخل و خارج از زمین و به دلیل تجربه در قهرمانی در لیگ قهرمانان (4)، مسئله‌ای که فرانسوی‌ها هر ساله آنرا آرزو به دل می‌مانند.

به اساس ادعای AS، راموس شرایط 4 باشگاه را بررسی می‌کند: PSG، چلسی، بایرن مونیخ و منچسترسیتی. با همه اینها شرایط یکسان است. یک قرارداد تضمینی دو ساله و یک قرارداد دیگر اختیاری. کاپیتان نه تنها به دنبال یک پروژه ورزشی بلکه همچنین به دنبال یک زندگی است، زیرا او باید خانواده خود را جابجا کند، بنابراین او در مورد تصمیم نهایی خود بسیار فکر می‌کند. پاریس نزدیکترین شهر به اسپانیا است و اسپانیایی در رختکن PSG در تمام ساعات صحبت می‌شود. در آنجا او به غیر از سرابیا، آندر هررا، سرجیو ریکو و برنات، همچنان با دوستانش کیلور ناواس و دی ماریا دوباره ملاقات می‌کند. تحسین متقابل با نیمار و احتمال بازی در یک فصل با امباپه را که هنوز قراردادش با باشگاه فرانسوی تمدید نشده، اضافه کنید و منتظر بمانید که روزی آرزوی بازی در برنابئو را به عنوان رهبر پروژه‌ای که فلورنتینو دارد، ببینید.

این در حالیست که پی‌اس‌جی جذب کریستیانو رونالدو را نیز در تابستان منتفی نمی‌داند. فقط تصور این‌که راموس و کریستیانو می‌توانند دوباره در پاریس دیدار کنند، فوتبال اروپا را شوکه خواهد کرد. ضربه‌ای به هیئت رئیسه لیگ قهرمانان اروپا که PSG می‌تواند از عهده آن برآید زیرا فیرپلی نهایی مالی به دلیل همدستی یوفا و چفرین با الخلیفی برای وفاداری آنها در درگیری‌های سوپرلیگ مانند سال‌های دیگر آن را تحت فشار قرار نخواهد داد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر