05:53 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گزارش شده که آرسنال در چهار مورد خرید احتمالی با رئال مادرید تماس گرفته، زیرا آنها قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات تابستانی ترکیب تیمش را تغییر دهند.

به گزارش اسپوتنیک؛ باشگاه آرسنال به نظر می‌رسد که نیاز به یک تعمیر اساسی دارد، در حالی‌که تیم میکل آرتتا اکنون موفق به کسب هیچ جام نشده و نیز نمی‌تواند فصل آینده در اروپا حضور داشته باشد.

آرسنال فصل گذشته دو بازیکن قرضی از رئال مادرید در قالب دنی سبالوس و مارتین اودگارد داشت و به نظر می‌رسد که آنها در حال تلاش برای استفاده مجدد از روابط قوی خود هستند.

طبق گزارش Todo Fichajes آرسنال در رابطه با معاملات احتمالی ایسکو، ماریانو دیاز، آلوارو اودریوزولا و تاکفوسا کوبو با غول اسپانیایی در ارتباط بوده است.

هیچ یک از این بازیکنان احتمالاً در آینده نزدیک در برنامه تیم اصلی رئال نخواهند بود، بنابراین ممکن است آرسنال بتواند تعدادی از آنها را درگیر کند.

ایسکو می‌تواند به عنوان جایگزین سبایوس و اودگارد خوب کار کند، در حالی‌که ماریانو ممکن است یک گزینه چرخشی مناسب در جلو باشد، حتی اگر زمان حضورش در مادرید بسیار ناامیدکننده باشد از آنجایی که او در لیون خوب درخشید.

اودریوزولا می‌تواند یک نسخه جدید برای هیکتور بلرین باشد، در حالی‌که کوبو به عنوان یک جوان دارای امتیاز بالا شناخته می‌شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر