15:15 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه مانند بازی با ایبار با تکت کار خواهد کرد. فروش تکت های فصلی زمانی آغاز می‌شود که مسئولان اجازه 100٪ ظرفیت را بدهند.

به گزارش اسپوتنیک؛ دولت در شورای وزیران موافقت كرده كه ماده 15.2 قانون جدید عادی در مورد برگشت مردم به استادیوم‌های فوتبال و بسكتبال را لغو كند، این بدان معناست كه محدودیت‌های هواداران در مسابقات از بین می‌رود. این را وزیر صحت کارولینا داریاس اعلام کرد، اگرچه وی تصریح نمود که بازگشت عموم "به تدریج" انجام خواهد شد.

اینجاست که باشگاه‌ها منتظر لالیگا هستند تا مشخص کند دقیقاً چگونه می‌توانند استادیوم‌ها را از هواداران پر کنند. مسئله عادی این است که از روز اول نمی‌توان استادیوم‌ها را پر کرد. به همین دلیل تا زمانی که 100٪ مستایا باز نشود، والنسیا به هواداران خود تکت نمی‌فروشد.

در همین حال، برای تکت‌های هر بازی و ترجیحاً برای مشترکانی که در هنگام شیوع همه گیر گزینه‌های مختلفی را انتخاب می‌کردند، کار خواهد کرد. والنسیا شماره‌هایی ساخته و واضح است که نمی‌خواهد هیچ مشترکی سالیانه کارت خود را پرداخت کند و پس از آن به دلیل محدودیت ظرفیت مجبور به کنار گذاشتن است.

در حال حاضر تقریباً 40.000 طرفدار با وضعیت مشترک وجود دارد. اگر همه آنها فصل خود را تمدید کنند، والنسیا باید مجاز باشد بیش از 80٪ ظرفیت مستایا را برای تضمین چوکی برای هر مشترک قرار دهد، چیزی که به نظر می‌رسد هنوز اتفاق نخواهد افتاد. مطمئناً، از این باشگاه اطمینان می‌دهند كه وقتی لالیگا 100٪ ظرفیت را آزاد كند، تکت فصلی یا در اكتوبر، در ماه نوامبر یا در پایان اولین دور از فصل 2021-22 آغاز خواهد شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر