22:47 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه تاتنهام مذاکرات با نونو اسپریتو و سایر گزینه‌ها را متوقف کرده است زیرا سران این باشگاه از سوی استیون جرارد چراغ سبز دریافت کرده اند و به دنبال استخدام او به عنوان سرمربی جدید این باشگاه اند.

به گزارش اسپوتنیک، بعد از اخراج خوزه مورینیو از تاتنهام، سران این باشگاه به دنبال جانشین مناسب برای این مربی پرتگال بوده اند و تا حالا با بزرگانی چون آنتونیو کونته، فونسکا، اسپریتو و برخی نام‌های دیگر مذاکره داشته اند اما تا حالا هیچ‌کدام به توافق نهایی با این باشگاه دست‌ نیافته اند.

در این میان احتمال استخدام نونو اسپریتو جدی به نظر می‌رسید و دو طرف در مراحل نهایی برای رسیدن به توافق نهایی قرار داشتند اما مذاکرات از سوی دنیل لوی رییس باشگاه تاتنهام متوقف شده است.

براساس گزارش منابع متعدد در انگلیس، سران تاتنهام از سوی استیون جرارد سرمربی گلاسکو رنجرز چراغ سبز دریافت کرده اند و این احتمال که اسطوره لیورپول سرمربی اسپرز شود، بسیار بالا است.

تاتنهام در حالی به این سرمربی جوان علاقه نشان داده است که وی فصل گذشته ر فصل جاری، رنجرز را قهرمان لیگ اسکاتلند کرد و پس از سال‌ها به یکه تازی سلتیک در لیگ اسکاتلند پایان داد.

همین موضوع سبب شده است تا نام او به عنوان گزینه جانشینی کلوپ و گزینه اول تاتنهام برای سرمربی‌گری این باشگاه مطرح شود و دیده شود که این اسطوره سرخ‌ها هدایت تیم لندنی را خواهد پذیرفت یا خیر.

مرتبط:

رسمی: جرارد هفتمین عضو تالار مشاهیر لیگ برتر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر