10:22 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد امیدی به جذب سرخیو راموس مدافع و کاپیتان سابق رئال مادرید ندارد زیرا او به برخی همتیمی‌های مورد اعتماد خود اعلام کرده که راهی باشگاه پاریسن‌جرمن در تابستان پیشرو خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، هفته گذشته خبر ناراحت‌کننده‌ای برای هواداران رئال مادرید منتشر شد و سرخیو راموس کاپیتان این  باشگاه پس از 16 سال حضور در مادرید، به این سفر مهیج خود پایان داد و به صورت رسمی از جمع کهکشانی‌ها جدا شد.

با جدایی این بازیکن از رئال مادرید، حالا آینده او و تیم بعدی‌اش به موضوع بسیار مهمی در نشریه‌های ورزشی مبدل شده است و همه دوست دارند تا بدانند این بازیکن باتجربه فصل جدید در چه تیمی توپ خواهد زد.

از باشگاه‌های منچستریونایتد و پاریسن‌جرمن به عنوان مقصد جدی این بازیکن 35 ساله یاد می‌شود و به احتمال زیاد وی فصل جدید را در یکی از این تیم‌ها آغاز خواهد کرد.

نشریه‌های انگلیسی اما مدعی اند که یونایتد از جذب این بازیکن ناامید شده است زیرا راموس به برخی همتیمی‌های مورد اعتماد خود در رئال مادرید اعلام کرده که راهی باشگاه پاریسن‌جرمن در تابستان پیشرو خواهد شد.

یونایتد که قصد خرید واران را نیز دارد، تصمیم گرفته بود تا خط میانی خود را با این بازیکن فرانسوی، راموس و مگوایر بیشتر تقویت کند و برای کسب عنوان مهم انگلیس و اروپا بجنگد اما این نقشه شیاطین سرخ با خاک یکسان شده است و کاپیتان سابق رئال علاقه‌ای برای حضور در الدترافورد ندارد.

 

 

مرتبط:

صحبت پرز در مورد 10 نام آشنا؛ زیدان، راموس، امباپه، بیل و...
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر