16:47 29 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیرن تیرنی مدافع چپ و اسکاتلندی آرسنال، قرارداد خودش را با این باشگاه تمدید کرد و برای سال‌های طولانی در این باشگاه خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک، کیرن تیرنی مدافع چپ و 24 ساله، از زمان پیوستن از سلتیک به این تیم در تابستان 2019، با ارائه عملکرد خوب با کیفیت بالا یکی از بازیکن فیکس در ترکیب توپچی‌ها بود و تیم‌های بزرگی به دنبال جذب او بودند.

آرسنال اما با توجه به سن او و درخشش خوبی که داشت، به دنبال تمدید قرارداد او بود تا دست تیم‌های مطرح اروپا را کوتاه سازد. سران این تیم پس از مذاکرات طولانی بالاخره موفق شدند تا او را به ماندن در این باشگاه قانع سازند و تیرنی نیز قرارداد خودش را ساعتی قبل تمدید کرد.

تیرنی پس از تمدید قرارداد از تصمیم خودش برای ماندن در امارات ابراز خوشی کرد و به ویب سایت باشگاه گفت:" این احساس شگفت انگیزی است، وقتی مدیران به من در مورد تمدید گفتند بسیار خوشحال شدم و پاسخ مثبت دادم. من از زمان پیوستن بسیار سخت کار کرده ام - فصل سختی را با مصدومیت و کووید 19 پشت سر گذاشتم، اما فصل گذشته واقعاً برای من عالی بود. بنابراین من از تمدید قراردادم بیش از حد خوشحالم."

تیرنی در حالی قرارداد خودش را تمدید کرده است که او اخیراً مورد توجه بارسلونا قرار گرفته بود و کاتالان‌ها به دبنال جذب او به عنوان جانشین بلند مدت آلبا بودند.

 

مرتبط:

رسمی؛ تیرنی به آرسنال پیوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر