23:20 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید کار دشواری برای جذب کلیان امباپه خواهد داشت زیرا این باشگاه در کنار این که تشویق به ماندن در پاریس می‌شود، شدیداً مورد توجه باشگاه‌های بزرگی چون لیورپول قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، در حالی که از قرارداد کلیان امباپه با باشگاه پاریس‌جرمن یک سال دیگر باقی مانده است، اما هنوز خبری از توافق نیست و مذاکرت دو طرف به بن‌بست مواجه شده است.

بسیاری از رسانه‌های فرانسوی و مادرید مدعی اند که این بازیکن پس از رقابت‌های یورو درخواست جدایی خواهد داد تا بتواند به باشگاه رئال مادرید بپیوندد و قرارداد خود را با باشگاه پاریسن‌جرمن تمدید نخواهد کرد.

در همین حال از انگلیس خبر می‌رسد که باشگاه لیورپول در مورد شرایط جذب این بازیکن جوان و درخشان پرس‌وجو کرده و به نظر می‌رسد که این علاقه جدی نیز است.

سران لیورپول حتی تصمیم دارند برای تسهیل روند جذب این بازیکن ستاره‌های تیم شان را نیز قربانی کنند و از میان صلاح و مانه ممکن است در ازای امباپه راهی پاریس شود.

لیورپول فصل گذشته درخشش خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان نداشت و از همین رو مدیران این تیم تصمیم دارند تا تیم را با ستاره‌های بزرگی چون امباپه تقویت کنند و تلاش‌ها برای این کار ادامه دارد.

لیورپول در حالی به امباپه علاقه نشان داده است که احتمال جدایی کلوپ در پایان فصل جدید متصور است و برای سال‌های پس از سرمربی آلمانی، این باشگاه برنامه‌ریزی می‌کند.

مرتبط:

نقشه راه امباپه برای رسیدن به رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر