16:41 29 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

فابریزیو رومانو خبرنگار مطرح ایتالیایی، مدعی‌ست که توافق نهایی میان دورتموند و یونایتد برای به خدمت گرفتن سانچو حاصل شده و این انتقال بزودی رسمی خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، سال گذشته بود که باشگاه منچستر یونایتد برای جذب سانچو تلاش بسیاری کرد و خود این بازیکن نیز به صورت رسمی درخواست خود را برای این انتقال به باشگاهش اعلام کرد اما یونایتدی‌ها در نهایت نتوانستند توافق مدنظر را با دورتموند حاصل کنند و به همین دلیل این بازیکن یک فصل دیگر در آلمان ماند.

یونایتد امسال بار دیگر به جذب این بازیکن اقدام کرد و با توجه به جدیت این باشگاه و تصمیم نهایی سانچو برای جدایی، دورتموند نیز کم آورد و در حال آماده سازی شرایط برای صدور اجازه خروج وی است تا این بازیکن انگلیسی در تیم محبوب خود یعنی منچستر یونایتد توپ بزند.

حالا فابریزیو رومانو خبرنگار مطرح ایتالیایی، مدعی‌ست که توافق نهایی میان دورتموند و یونایتد برای به خدمت گرفتن سانچو حاصل شده و این انتقال بزودی رسمی خواهد شد.

براساس ادعای رومانو، همه چیز آماده است تا سانچو با یونایتد قرارداد ببندد و این موضوع طی چند روز آینده نهایی خواهد شد.

گفته می‌شود که مبلغ این انتقال 77 میلیون پوند است و دورتموند تخفیف 5 میلیون به یونایتد قانع شده است.

این انتقال در حالی در مرحله نهایی قرار دارد که دورتموند اخیراً به یونایتد مهلت دو هفته‌ای داده بود و در صورتی که یونایتد برای نهایی کردن این انتقال تلاش نمی‌کرد، زنبورها قید فروش ستاره انگلیسی را زده بودند.

مرتبط:

شیاطین سرخ آماده پرداخت 85 میلیون برای سانچو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر