21:48 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه فوتبال لس آنجلس گلکسی آمریکا به دنبال جذب گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید است و با مدیربرنامه‌های این بازیکن برای این انتقال تماس گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید، در زمان حضور زیدان، مورد اعتماد این سرمربی فرانسوی نبود و در فصل 2019/20 که زیدان به همراه رئال مادرید موفق به فتح لالیگا شد، این بازیکن یک نیمکت نشین مطلق بود و پس از آن به طور قرضی راهی تاتنهام شد و فصل گذشته را هم در تاتنهام سپری کرد.

با روی کار آمدن کارلو آنچلوتی به رئال مادرید و اینکه قرار است دوباره این مربی ایتالیایی روی نیمکت تیم مادریدی بنشیند، گرت بیل بسیار امیدوار شده است تا در پروژه او در رئال مادرید نقش داشته باشد و به نوعی دوباره دوران خوش حضور خود در رئال مادرید و زمانی که هنوز روی فرم بود را احیا کند.

اما هنوز احتمال جدایی بیل متصور است و آینده این بازیکن هنوز مشخص نیست که در تاتنهام می‌ماند یا به باشگاه دیگری می‌رود.

در همین حال نیکو شیرا خبرنگار ایتالیایی گزارش داده است که باشگاه لس آنجلس گالکسی به دنبال بیل است و این تیم آمریکایی می‌تواند مقصد احتمالی ستاره ولزی باشد.

این در حالی‌ست که بیل هنوز یک فصل دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد و با توجه به دستمزدی که از کهکشانی‌ها دریافت می‌کند، بعدی به نظر می‌رسد که تصمیم به جدایی از این تیم بگیرد.

مرتبط:

بیل تکلیف آینده‌اش را مشخص کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر