08:35 26 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گرت بیل کاپیتان تیم ملی ولز، پس از حذف تیم ملی فوتبال کشور از رقابت‌های یورو برابر دنمارک، بیان داشت که چنین شکست‌هایی ناامید کننده است.

به گزارش اسپوتنیک، در نخستین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های یورو، دو تیم ولز و دنمارک در ورزشگاه آمستردام آرنا به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه دنمارک با پیروزی 0-4 برابر حریف جواز حضور در دور بعدی رقابت‌های یورو را دریافت کرد.

تیم ملی ولز با این شکست از رقابت‌های یورو به شکل تحقیرآمیز حذف شد و بیل و یاران باید برای بازگشت به کشورشان از امشب آمادگی بگیرند.

گرت بیل کاپیتان تیم ملی ولز پس از شکست و حذف تیم ملی کشور، به این موضوع واکنش نشان داد و بیان داشت که چنین شکست‌هایی ناامید کننده است.

وی که در پایان بازی با خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت:" این ناامیدکننده است، این تنها چیزی است که می‌توانم بگویم. ما فرصت‌های زیادی را از دست دادیم، اما من نمی‌توانم کسی را مقصر بدانم. هنوز هم به همه هم‌تیمی‌هایم افتخار می‌کنم."

بیل در ادامه و در پاسخ به این پرسش که آیا این آخرین بازی وی برای تیم ملی ولز بود یا خیر، با عصبانیت و سکوت میکسدزون را ترک کرده و به سمت رختکن رفت.

بیل در حالی این شکست را ناامید کننده عنوان کرده است که تیم ملی کشورش نخستین تیمی است که در رقابت‌های یورو در یک بازی 4 گُل دریافت کرده است و خط دفاعی این تیم نمایش افتضاحانه داشته است.

مرتبط:

ولز 0 – دنمارک 4؛ صعود مقتدرانه با تحقیر بیل و یاران + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر