12:50 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به تیم ملی آلمان اجازه تمرین در زمین ومبلی داده نشد. تصمیمی که موجب خشوحالی مانشافت خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک؛ تیم ملی آلمان به فاصله دو روز تا بازی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2021 مقابل انگلیس در ومبلی، اجازه تمرین در زمین چمن لندن داده نشده است. تصمیمی که می‌تواند موجب آزار مانشافت‌ها شود.

قرار است آلمان تنها روز سه شنبه و تنها چند دقیقه قبل از بازی اجازه تمرین در ورزشگاه را به دست آورد. یوفا مردان یواخیم لوو را از تمرین روز دوشنبه در ومبیل شیر مانع شد، امری که معمولاً در مسابقات بین المللی اتفاق می‌افتد و به همین دلیل، از زمان آغاز یورو چهار بازی در این ورزشگاه برگزار شده و نیز بازی‌های مرحله نیمه نهایی و دیدار فینال نیز در این ورزشگاه انجام خواهد شد.

این در حالیست که گفته می‌شود قرار است 2000 هوادار آلمان برای تشویق کشور شان وارد ومبلی شوند، این هواداران نیز ساکنان انگلستان هستند و هیچ بازدید کننده خارجی حضور نمی‌یابند، زیرا محدودیت‌های سفر مرتبط با کوید 19 مانع از آمدن ساکنان اتحادیه اروپا به لندن می‌شود. یک نقطه ضعف بزرگ، خصوصاً این‌که آلمان تا کنون در یورو 2021 خارج از خانه بازی نکرده، زیرا هر سه بازی گروهی را در آلیانز آرنا در مونیخ انجام داده است و این می‌تواند دردسر بزرگی برای تیم لوو ایجاد نماید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر