23:53 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا قصد دارد تا قرارداد سرجی روبرتو را برای دو سال دیگر تمدید نماید و این بازیکن چند کاره را حفظ کند.

به گزارش اسپوتنیک، در حال حاضر چیزهای زیادی در بارسلونا ناشناخته است و آینده سرجی روبرتو فقط یکی از این موارد عدم اطمینان است. قرارداد فعلی این بازیکن در نیوکمپ در سال 2022 به پایان می‌رسد اما باشگاه در حال بررسی پیشنهاد تمدید دو ساله است.

هنوز هیچ چیز روی میز گذاشته نشده، اما ستاره اسپانیایی همه کاره از این موضوع آگاه است که کاتالان‌ها در نظر دارند او را برای دو سال دیگر حفظ نمایند.

در ماه‌های اخیر چند بار وضعیت او تغییر کرده است. ایده اصلی باشگاه این بود که او را برای یک سال دیگر تمدید کند و در عین حال او را در بازار نقل و انتقالات قرار دهد، با این ایده که او را به قیمت حدود 25 میلیون یورو بفروشد یا از او به عنوان یک بازیکن بزرگ در معاملات خرید بازیکنان جدید استفاده کند.

اما هیچ یک از این برنامه‌ها تاکنون به نتیجه نرسیده، زیرا هیچ باشگاهی حاضر نیست این همه پول را برای بازیکنی که یک سال از قراردادش پس از شیوع کرونا می‌گذرد، سرمایه‌گذاری نماید. بارسلونا فکر می‌کرد منچسترسیتی ممکن است مقصد بالقوه‌ای برای او باشد اما قهرمانان انگلیس علاقه‌ای به این موضوع ندارد.

حالا بارسلونا امیدوار است که از بتواند از جدایی رایگان او جلوگیری نماید. در حالی‌که با تمدید قرارداد او، آنها می‌توانند حقوق‌اش را تغییر دهند و برخی از هزینه‌ها را کاهش دهند و به طور بالقوه با فروش وی درآمد کسب کنند.

سرجی روبرتو در حال حاضر کاپیتان چهارم بارسلونا است و باشگاهی وجود داشت که حاضر بود 60 میلیون یورو برای جذب او در سال 2020 هزینه کند، اکنون در سن 29 سالگی، او هنوز یک بازار دارد، اما بارسلونا باید او را بیش از 2022 در اختیار داشته باشد.

مرتبط:

سرجی روبرتو: "من دوران سختی را می‌گذرانم"
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر