22:37 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با وضع موجود به‌نظر نمی‌رسد که رئال مادرید فعالیت زیادی در بازار نقل‌وانتقالات داشته باشد و حتی با آمدن کارلتو نیز بهبود وضعیت رئال دور از انتطار است.

به گزارش اسپوتنیک، ده روز دیگر فصل جدید برای رئال مادرید رسما آغاز خواهد شد که هنوز در مورد ترکیب فصل بعد ابهامات زیادی وجود دارند.

رئال مادرید بعد از اتمام فصل گذشته با تمدید قرارداد مودریچ و لوکاس وازکز، رسمی کردن خرید آلابا و استخدام آنچلوتی سعی کرد که تغییرات را آغاز کند اما بعد از آن گامی به جلو در کار نبود.

 سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید بعد از شانزده فصل از باشگاه جدا شد و تغییر مثبتی هم صورت نگرفت و ابهامات در مورد رئال مادرید در فاصله یک ماه و نیم تا شروع فصل خیلی زیاد است.

بحث خرید امباپه داغ است اما فعلا تا پایان حضور فرانسه در یورو همه چیز متوقف شده است. ستاره پی اس جی یک سال دیگر با تیم پاریسی قرارداد دارد و اخبار در موردش کاملا ضد و نقیض و غیرقابل اطمینان هستند.

 اما به جز این مورد رئال باید روی جدایی این بازیکنان کار کند. با احتساب بازگشت هفت بازیکن قرضی، خرید آلابا و رفتن راموس، رئال مجموعا 29 بازیکن در حال حاضر در لیستش دارد که حداقل چهار نفر باید جدا شوند.

آنچلوتی نیز باید کادر فنی خود را مشخص کند. آنتونیو پینتوس به عنوان بدنساز به رئال مادرید برگشته است اما مشخص نیست که آیا آنچلوتی به جز پسرش داویده دستیار دیگری هم خواهد داشت یا نه.

برنامه پیش فصل رئال مادرید نیز همچنان تحت تاثیر کرونا است. فصل گذشته تنها بازی دوستانه پیش فصل رئال مقابل ختافه بود چرا که کرونا بازی با رایو را لغو کرد. برای این تابستان فعلا هیچ چیزی مشخص نشده است.

مرتبط:

عملیات پاریس روی مادرید؛ خط دفاع رئال به پی اس جی میرود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر