00:45 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دنیل لوی مدیر باشگاه تاتنهام از ماه اپریل تلاش می‌کند تا جانشینی را برای ژوزه مورینیو پیدا کند و حالا پس از دو ماه همچنان هیچ کسی هدایت تیم لندنی را به عهده گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، تاتنهام با گزینه های مختلفی تماس گرفته اما پاسخ همه مربیان یکسان بوده است:"نه" در حقیقت مدیر تیم لندنی تا کنون از 9 مربی مختلف پاسخ منفی شنیده است.

گراهام  پاتر سرمربی برایتون آخرین مربی بوده است که به تاتنهام پاسخ منفی داده است که البته دو دلیل برای این ماجرا وجود داشته است. نکته اول این است که پاتر تا 2025 با برایتون قرارداد دارد و اگر لندنی ها بخواهند او را به خدمت بگیرند باید 20 میلیون یورو غرامت بپردازند. از سویی سان گزارش داده است که پاتر 46 ساله ترجیح می دهد که به یکی از چهار تیم بزرگ انگلیس ملحق شود و به همین خاطر به تاتنهام جواب رد داده چون متنتظر پیشنهاد بهتری است.

لوی پس از اخراج مورینیو به خاطر نتایج ضعیف مربی پرتگالی با یولیان ناگلسمن و اریک تن هاگ تماس گرفت. اولی در لایپزیش درخشان بود اما بایرن مونیخ را ترجیح داد. دومی نیز قراردادش را با آژاکس تمدید کرد. پس از این دو گزینه، مدیر تاتنهام به سرغ برندان رنجرز رفت اما این مربی اعلام کرد که می خواهد در لستر بماند.

پس از این سه گزینه نام مائوریسیو پوچتینو مطرح شد. مربی آرژانتینی توانسته بود تاتنهام را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند اما پی اس جی به هیچ وجه تمایلی به از دست دادنش نداشت. گزینه بعدی آنتونیو کونته بود که قراردادش را با اینتر فسخ کرده بود اما مربی ایتالیایی وقتی که فهمید احتمال جدایی هری کین وجود دارد به لندنی ها پاسخ رد داد. نفر بعدی پائولو فونسکا مربی سابق رم بود اما اختلاف مالی باعث شد تا این گزینه هم منتفی شود.

گتوزو که دورانی کوتاه و 25 روزه به عنوان مربی فیورنتینا داشت، گزینه بعدی بود اما در این مورد هواداران تاتنهام با ایجاد کمپینی در توئیتر به شدت با وی مخالفت کردند.  شخصیت متفاوت گتوزو و مواضع عجیبش به خصوص علیه زنان باعث شد تا هشتگ "نه به گتوزو" خیلی سریع فراگیر شود و لوی قید این مربی ایتالیایی را هم زد. 

گزینه دیگر یولن لوپتگی سرمربی سویا بود اما این مربی ترجیح داد که در لالیگا بماند چرا که از شرایطش در سویا راضی است. نونو اسپیریتو سانتو سرمربی سابق ولورهمپتون گزینه ایست که از نظر لوی می تواند کابوس ها را به پایان برساند اما فعلا هواداران به خاطر سبک دفاعی با او مخالفت کرده اند.

 

مرتبط:

گزینه جدید برای هدایت تاتنهام؛ اسپرز با اسپریتو وارد مذاکره شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر