11:44 17 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه مورینیو در گفت‌وگویی به حذف تیم ملی فرانسه از رقابت‌های یورو واکنش نشان داد و دیدیه دشان را مقصر اصلی شکست این تیم عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی فرانسه شب گذشته در یک بازی دراماتیک در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 برابر سوئیس به نتیجه تساوی 3-3 رضایت داد تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

در نهایت خروس‌ها در ضربات پنالتی با نتیجه 4-5 شکست خوردند تا از این رقابت ها حذف شوند. خوزه مورینیو که این روزها در کنار هدایت تیم رُم، مفسر فوتبال است، در بحثی به شکست این تیم واکنش نشان داد و دشان و تعویض‌ها او را عامل این شکست عنوان کرد.

وی در این مورد به تاک اسپورت گفت:" معتقدم فرانسه کمی زود جشن گرفت که البته در فوتبال باید بعد از اتمام بازی این کار را بکنید نه در جریان بازی؛ آنها خیلی زود سراغ جشن رفتند. زمانی که احتمال زمان‌های اضافی وجود دارد، یعنی در بازی بزرگی هستید و با چنین تعویضی رقیب در دقیقه 91 یا 92 گل تساوی را به ثمر رسانده و در آن لحظه می‌خواهید به خودتان با انجام تعویض اشتباه شلیک کنید چون گریزمن را در 30 دقیقه وقت های اضافی در اختیار ندارید و بازی را واگذار می‌کنید."

این در حالی‌ست که بسیار از کارشناسان دیگر نیز تعویض‌های سرمربی خروس‌ها را اشتباه عنوان کردند و مدعی بودند که باید گریزمن تا پایان وقت‌های اضافی در زمین بازی می‌بود.

مرتبط:

حمایت ادامه‌دار دشان از گریزمن: او یکی از بهترین‌های دنیا است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر