22:15 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آقای خاص امیدوار است تیم‌های ملی انگلیس و ایتالیا، راهی فینال رقابت‌های جام ملت‌های اروپا شوند.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های یورو همچنان با جذابیت ادامه دارد و با برگزاری دو دیدار تیم‌های انگلیس – آلمان و اوکراین – سوئد، وارد مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها خواهد شد.

تیم‌های فرانسه، پرتگال و هالند که جز مدعیان اصلی این رقابت‌ها بودند، در دور یک هشتم نهایی رقابت‌ها کنار رفته اند و حالا تیم‌هایی چون ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و آلمان مدعیان اصلی قهرمانی یورو اند.

در همین حال خوزه مورینیو سرمربی فعلی باشگاه رُم که هدایت تیم‌های چلسی، یونایتد و تاتنهام را در لیگ انگلیس به عهده داشته است، در مورد دو تیم فینالیست رقابت‌های یورو در مقاله‌ی نوشته و ابراز امیدواری کرده که ایتالیا و انگلیس به فینال راه‌یابند.

وی در این مورد برای روزنامه تایمز نوشت:" "ایتالیا در برابر انگلیس در فینال یورو برای من عالی خواهد بود. من در حال حاضر طرفدار انگلیس هستم و دوست دارم هری کین این جام را از دستان الکساندر چفرین بگیرد. انگلیس می‌تواند آلمان را شکست دهد و بعد از آن من آن‌ها را در فینال ومبلی میبینم."

مورینیو در حالی چنین نوشته که انگلیس تا حالا بازی‌های درخشانی در یورو نداشته و نتایج بسیار خفیف به پیروزی و مرحله یک هشتم نهایی رسیده است.

مرتبط:

واکنش مورینیو به بهبودی اریکسن؛ خدا هم در آن لحظه فوتبال را تماشا می‌کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر