21:40 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا برای یافتن راه حل مشکل تمدید قرار داد مسی قرار است با رئیس لالیگا دیدار کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ رسانه اسپورت کاتالونیا منبع خبری نزدیک به بارسلونا گزارش کرده که خاویر تباس رئیس لالیگا و خوان لاپورتا رئیس بارسلونا با هم دیدار می‌کنند تا در مورد حد مجاز دستمزدی که باشگاه بارسا باید آن را تسلیم کند، برای راه حل تمدید مسی توافق کنند.

فردا جمعه رئیس بارسلونا به مادرید می‌رود و تلاش خواهد کرد طی این سفر تضمین تمدید لئومسی را برای بارسا به دست آورد در حالی‌که لالیگا محدودیت‌هایی را بر بودیجه دستمزد باشگاه‌ها تعیین کرده است.

البته که این محدودیت‌ها طبق نیاز بارسلونا است زیرا تأثیرات منفی همه گیری که به طور قابل توجهی درآمد واحد تجاری آنها را (برخی منابع) تا 200 میلیون یورو کاهش داده است.

چهارشنبه شب لاپورتا در مصاحبه با اوندا سرو گفت:

"می‌دانم که مسی می‌خواهد بماند و تمام تلاش ما نیز همین است که او تمدید کند، ولی رعایت فیرپلی مالی هم بسیار مهم است. روش‌های مختلف و زیادی را زیر بررسی داریم و منم دوست دارم که مسی می‌ماند، ولی فعلا نمی‌توانم این وعده را بدهم. تلاش داریم تا با بهترین راه حل ممکن، به ثبت نام مسی در فهرست باشگاه دست یابیم. همه چیز مسیرش را طی می‌کند ولی رعایت فیرپلی مالی در اولویت است. شرایط مالی ما بهتر نیست و حتی نمی‌توانیم در مورد جذب بازیکن جدید، به معاوضه فکر کنیم."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر