22:39 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس پس از شنیده خبر خداحافظی تونی کروس از تیم ملی آلمان، به این موضوع واکنش نشان داد و اظهار داشت که مانشافت باید به 106 بازی وی افتخار کند.

به گزارش اسپوتنیک، پس از حذف تیم ملی آلمان توسط انگلیس از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، تونی کروس  ستاره خط میانی این تیم اعلام کرد که دیگر برای تیم ملی کشورش به میدان نخواهد رفت و از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

این بازیکن دلیل این تصمیمش را عدم داشتن فرصت کافی برای حضور در کنار خانواده و تمرکز به تیم باشگاهی‌اش عنوان کرد و مدعی شد که جوانان آلمان باید جای او را پُر کنند

پس از خداحافظی کروس از تیم ملی، بسیاری از هم‌تیمی‌های او به این موضوع واکنش نشان دادند و از او تعریف تمجید کردند.

در این میان راموس که به تازگی از رئال مادرید جدا شده است، پیام احساسی به این بازیکن فرستاد و او را بازیکن خاص و فراموش ناشدنی عنوان کرد.

راموس در مورد کروس نوشت:" آلمان خوش شانس بود که 106 بازی از یک بازیکن بی نظیر و فراموش نشدنی  و یک انسان فوق العاده لذت برد. کمتر کسی شبیه تو وجود دارد. تو درجه یک هستی. همیشه در تیم من خواهی بود."

راموس در حالی این پیام دلگرم کننده را به کروس فرستاده که این بازیکن آلمانی نیز پس از جدایی سرخیو واکنش جالبی داشت و گفته بود که رئال را بدون راموس نمی‌شناسد.

مرتبط:

جالب و جذاب؛ مسی و راموس هم بازی میشوند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر