09:01 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه المپیک مارسی در ادامه خریدهای این فصل خودش تصمیم دارد و ستاره آرسنال را به خدمت بگیرید.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه مارسی به دنبال تغییرات گسترده در ترکیب خودش است و تا حالا چند بازیکن جوان و آینده‌دار را به خدمت گرفته است. خورخه سامپائولی سرمربی آرجانتینی مارسی، در ادامه خریدهایش این بار بالای دو ستاره آرسنال دست مانده است و از مدیران باشگاه خواسته تا این بازیکنان را به خدمت بگیرد.

براساس گزارش فابریزیو رومانو، یکی از ستاره‌های مورد نظر سامپائولی، متئو گوندوزی ستاره فرانسوی آرسنال است که جایی در برنامه‌های آرتتا ندارد و فصل گذشته نیز در باشگاه هرتا برلین بازی کرد.

مذاکرات و طرف برای این انتقال در مراحل نهایی قرار دارد و گفته می‌شود که بزودی این معامله نهایی و گوندوزی به جمع بازیکنان مارسی اضافه خواهد شد.

دیگر بازیکن مورد نظر باشگاه مارسی، ویلیام سالیبا مدافع فرانسوی و 20 ساله آرسنال است که او نیز وضعیت مشابه با گوندوزی دارد و فصل گذشته به عنوان بازیکن قرضی در نیس فرانسه بازی کرد.

آرسنال با جدایی هر دو بازیکن مشکلی ندارد و می‌خواهد با فروش این بازیکن هزینه جذب ستاره‌های مورد نظر آرتتا را تامین و بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد.

گفته می‌شود که انتقال هر دو بازیکن تا چند روز دیگر نهایی خواهد شد و سامپائولی می‌خواهد هر دو بازیکن را در پیش فصل در اختیار داشته باشد.

مرتبط:

علاقه مارسی به بازیکن همیشه مصدوم بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر