16:37 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لو پاریسین مدعی شده که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن می‌خواهد تا سرخیو راموس و اشرف حکیمی را در یک حرکت به پاریس منتقل کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ لو پاریسین ادعا کرده که پی‌اس‌جی با سرخیو راموس کاپیتان سابق رئال مادرید به توافق رسیده، در حالی که اشرف حکیمی این هفته تحت معاینه پزشکی قرار می‌گیرد.

پی‌اس‌جی برای رشد و تقویت ترکیب‌اش، سرخیو راموس و اشرف حکیمی را می‌خواهد. در ساعت‌های اخیر هر دو موضوع شدت گرفته‌اند. لو پاریسین گزارش داده که پارک دو پرنس با کاپیتان 35 ساله سابق رئال مادرید به قرارداد نزدیک شده و هر دو طرف پس از پایان رابطه 16 فصل به عنوان یک فوتبالیست سفیدپوش، آزادانه به توافق نامه برای امضای قراردادش دست یافته‌اند.

ورودي كه فوری به نظر می‌رسد ورود يك مادريديستی سابق است: اشرف حكيمي. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این وینگر 22 ساله در ابتدای هفته آینده تحت معاینه پزشکی قرار خواهد گرفت و می‌توان قراردادش را برای 5 فصل آینده اعلام کرد. اشرف پس از یک فعالیت درخشان در اینترمیلان، در پاریس به زمین خواهد رفت. جایی که او تابستان گذشته پس از دو سال قرض در دورتموند از سوی رئال بازگشت داده شد.

نراتزوری که 40 میلیون یورو به مادرید پرداخت کرده، اکنون 70 میلیون از PSG برای فروش وارد می‌کند. مبلغی که از طریق حق تمرین تا حدی روی خزانه سفید تأثیرگذار خواهد بود. در مورد باشگاه سفید، 3٪ طول می‌کشد، که به معنی 2.1 میلیون یورو است که مانند آب می در حساب‌ها قرار می‌گیرد ، اگرچه آنها قبلاً برای سال مالی 2021-22 ثبت نام می کنند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر