10:17 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاری‌سن‌ژرمن با اینترمیلان بر سر انتقال اشرف حکیمی به پاریس با ارزش 70 میلیون موافقت کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ سرانجام اینترمیلان مبلغ اولیه 90 میلیونی درخواستی خود برای اشرف حکیمی را کاهش داد و حالا رقم 70 میلیون از تیم پاریسی به عنوان هزینه نهایی می‌خواهد.

اکنون فقط آخرین مرحله، آزمایش پزشکی است که سه شنبه آینده انجام خواهد داد. گفته می‌شود که حکیمی پس از آزمایش پزشکی، قرارداد 5 ساله را با باشگاه فرانسوی امضا خواهد کرد.

اشرف در جوانی با تیم بزرگ اروپا (رئال مادرید) بازی کرد اما خیلی زود به بوروسیا دورتموند قرض داده شد و پس از بازگشت به مادرید، مستقیم به اینترمیلان رفت اما آنجا در اولین فصل حضورش سری آ ایتالیا را با نراتزوری به دست آورد ولی حالا او قصد رفتن و فتح فرانسه را دارد.

انتقال این بازیکن فرصت مناسبی برای رئال مادرید است تا 20 درصد از حق فروش بازیکن را به دست آورد، زیرا 5 متغیر در قرارداد وی ذکر شده که به نفع مادرید است. یعنی در صورت تصمیم اینتر برای انتقال وی، تیم رئال حق اولین پیشنهاد را دارد، که رئال آنرا امتناع ورزید اما مبلغی را برای حقوق تمرین بازیکن دریافت خواهد کرد.

پس از بسته شدن این عملیات، پرونده سرخیو راموس بازیکن سابق رئال مادرید نیز می‌تواند فعال شود، پس از جلسه‌ای که نماینده و برادر این بازیکن رِنه راموس پنجشنبه گذشته با هیئت مدیره پاریس برگزار کرد.

پیش از این راموس پیشنهاد دوساله از رئال دریافت نکرد اما پس از پیوستن به پی‌اس‌جی قرار است با ناواس، نیمار، امباپه، دی ماریا و غیره ... و نیز اشرف حکیمی هم تیمی شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر