11:11 17 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه لوئیس چیلاورت، اسطوره فوتبال پاراگوئه، به مسی در مورد احتمال حمایت داوران از تیم ملی برازیل هشدار داد و به این بازیکن گفت که باید سلسائو را شکست داده و قهرمان آمریکای جنوبی شود.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی آرجانتین به همراه لیونل مسی به فینال رقابت های کوپا آمریکا 2021 رسیده است و بامداد یکشنبه ساعت 4:30 به وقت  کابل به مصاف تیم ملی برازیل خواهد رفت و باید دید که مقابل این تیم چگونه بازی خواهد کرد.

در همین حال خوزه لوئیس چیلاورت، اسطوره فوتبال پاراگوئه، به مسی در مورد احتمال حمایت داوران از تیم ملی برازیل هشدار داد و به این بازیکن گفت که باید سلسائو را شکست داده و قهرمان آمریکای جنوبی شود.

وی به رادیو کاره گفت:" مسی و هم‌تیمی‌هایش باید آماده شکست دادن تیم برازیل، نیمار، VAR و داور باشند. کار داوران در دیدار برابر پرو و پاراگوئه وحشتناک بود و به سود برازیل تمام شد. به همین دلیل من دوست دارم مسی چندین بازی از خط دفاع برازیل رها شود و چندین بار بتواند گُلزنی کند. من عاشق این هستم که بعضی از شخصیت‌ها تحت تأثیر دشواری‌هایی که در گذشته قرار گرفته‌اند، بگیرند. این نشان می‌دهد که اولا برای رسیدن به هدف باید نقش‌ها را ایفا کنی: شخصیت داشته باشی، از نظر روانشناسی قوی باشی و توانایی فنی داشته باشی."

چپلاورت در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که مسی تا حالا جام ملی کسب نکرده و عدم داشتن جام با آلبی سلسته یکی از خلا‌ها در میان افتخارات لئو مسی می‌باشد.

مرتبط:

صحبت‌های عجیب رییس لالیگا در مورد آینده مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر