16:28 29 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در آستانه فینال رقابت‌های کوپا آمریکا، کاسمیرو ستاره خط میانی تیم ملی برازیل، در مورد لیونل مسی صحبت کرده و مدعی شده که تیم ملی آرجانتین تنها لئو نیست.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد روز یکشنبه فینال کوپا آمریکا میان دو تیم مطرح آمریکای جنوبی( برازیل و آرجانتین)، در ورزشگاه ماراکانا برگزار خواهد شد و یاران مسی و نیمار با برای کسب عنوان قهرمانی دیدار خواهند کرد.

در آستانه این دیدار حساس کاسمیرو ستاره خط میانی تیم ملی برازیل و باشگاه رئال مادرید، در مورد حریف تیم ملی کشورش و رهبر قدرتمندش صحبت کرده و می‌گوید که آرجانتین به مسی خلاصه نمی‌شود.

کاسمیرو در مورد دیدار نهایی کوپا آمریکا گفت:" آرجانتین تیمی با بازیکنانی در بالاترین سطح است. آنها فقط به یک یا دو بازیکن خلاصه نمی‌شوند. ما کیفیتی را که مسی دارد می دانیم، او بازیکن بزرگی است، اما ما باید برای کل تیم آرجانتین ارزش قائل شویم و باید به همه‌ی آن‌ها احترام بگذاریم. آرجانتین تنها مسی نیست، همانگونه که دفاع برازیل تنها کاسمیرو نیست."

کاسمیرو در حالی در مورد مسی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که کاپیتان تیم ملی آرجانتین با 4 گُلزده بهترین گُلزن و با 5 پاس گُل بهترین پاسور این رقابت‌‌ها محسوب می‌شود و در این رقابت‌ها بسیار خوب ظاهر شده است.

مرتبط:

صحبت‌های عجیب رییس لالیگا در مورد آینده مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر