21:27 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رقابت مشت زنی تایسون فیوری و وایلدر به خاطر کروناویروس به تعویق افتاد.

مسابقه تایسون فیوری و دیئونتی وایلدر که قرار است در 24 جولای برگزار شود، به دلیل چندین مورد کوید 19- در اطرافیان بوکسور انگلیسی به تعویق افتاد.

رسانه ESPN روز پنجشنبه گزارش داد که چندتن از نزدیکان تایسون فیوری قهرمان سنگین وزن WBC جهان، بازی بین این مشت زن انگلیسی و وایلدر آمریکایی را تهدید می‌کند، مسابقه‌ی که برای 24 جولای در لاس وگاس برنامه ریزی شده است.

کانال ورزشی آمریکا که دارای حق پخش مبارزه با فاکس است، اعلام کرده که هنوز هیچ تصمیم رسمی در این باره اتخاذ نشده اما با استناد به منابع ناشناس اعلام نموده که این مبارزه "ناگزیر" به تعویق خواهد افتاد.

فیوری مبارز بدون شکست (30 پیروزی و یک تساوی)، در 16 جون قول داده بود که در سومین مسابقه با وایلدر پیروزی سریع را بدست خواهد آورد. وی در دومین مبارزه خود در فبروری سال 2020 در هفت روند کاملا یک طرفه حریف‌اش را به زانو درآورد. اولین مبارزه آنها در دسامبر 2018 با یک تساوی جنجالی در تصمیم تقسیم امتیاز به پایان رسید.

این مشت زن بریتانیایی در حال آماده سازی برای مبارزه مجدد کمربند سنگین وزن در برابر هموطن‌اش آنتونی جوشوا قهرمان سنگین وزن WBA ، IBF و WBO بود، تا این‌که یک قاضی در ماه می حکم داد که وی مجبور است برای سومین بار به مصاف وایلدر برود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر