08:38 26 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین الدین زیدان فعلا استراحت دارد و تا کنون پیشنهادی را که دریافت کرده، هیچ کدام را نپذیرفته است.

به گزارش اسپوتنیک؛ هنگامی که زین الدین زیدان در 27 می از سمت‌اش به عنوان سرمربی رئال مادرید استعفا داد، مشخص بود که دومین دور حضور وی در این باشگاه، برای آخرین بار است.

یک ماه و نیم بعد از آن، زیدان نسبت به آینده‌اش آرام است، زیرا چشم‌اش را به مربیگری در تیم ملی فرانسه دوخته است.

با این حال، همانطور که اکیپ در گزارشی مدعی شده، با ابقا شدن دیدیه دشان روی نیمکت هدایت خروس‌ها تا پایان جام جهانی 2022 قطر، زیدان منتظر خواهد ماند و هیچ عجله‌ای ندارد. همانطور که نشریه فرانسوی گزارش داده، زیزو پیشنهادات وسوسه‌انگیزی از انگلیس، خلیج فارس و آسیا را رد کرده است.

یک منبع نزدیک به زیدان به اکیپ گفته است: "فوتبال دیگر برای [زیدان] مسئله پولی نیست، بلکه مربوط به قلب است. برای او همیشه چهار مکان وجود دارد که او ترجیح خواهد داد: بوردو، یوونتوس، رئال مادرید و تیم ملی فرانسه."

همسر و فرزندانش

اولویت زیدان در حال حاضر وقت گذراندن با خانواده است، زیرا نتوانسته آنقدر که دوست داشت در زمان حضورش در رئال مادرید این کار را انجام دهد.

منبع به اکیپ گفت: "زمانی که زیدان مربی رئال مادرید بود و حتی بیشتر در زمان قرارداد دومش به خاطر کوید 19-، تقریباً فقط برای این باشگاه زندگی می‌کرد. او هر روز ساعت 6 صبح بلند می‌شد تا ساعت 7:30 صبح در والدبباس باشد و تا ساعت 7 عصر آنجا بود. او در زمان بازیگری همان سبک زندگی را داشت."

حالا با نظر انداختن به آینده، می‌توان گفت که زیدان تنها یک هدف دارد: "مربیگری فرانسه در آینده."

منبع می‌افزاید: "همه نزدیکان او می‌دانند که [هدایت فرانسه] چالش بعدی او خواهد بود. او نمی‌خواهد دوباره در زندگی یک باشگاه غرق شود."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر