22:48 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فلورنتینو پرز، رییس باشگاه رئال مادرید، در نخستین روزهای تمرینات پیش فصل با کارلو آنچلوتی سرمربی جدید باشگاه و بازیکنانی حاضر در تمرینات ملاقات کرد.

به گزارش اسپوتنیک، صبح روز دوشنبه تمرینات پیش فصل رئال مادرید زیر نظر کارلو آنچلوتی آغاز شد و بازیکنان جوان و بازیکنانی که به وظیفه ملی نرفته بودند، تمرینات خویش را برای فصل جدید آغاز کردند.

فلورنتینو پرز، رییس باشگاه رئال مادرید، در نخستین هفته از تمرینات پیش فصل با کارلو آنچلوتی سرمربی جدید باشگاه و بازیکنانی حاضر در تمرینات ملاقات کرد و با آن‌ها در مورد برنامه‌ها و اهداف فصل جدید گفت‌وگو کرد.

پرز در این ملاقات با مارسلو که پس از جدایی راموس کاپیتان نخست تیم خواهد بود، گفت‌وگویی طولانی داشت و به نظر می‌رسد که این بازیکن در این باشگاه خواهد ماند و تیم را در فصل جدید رهبری خواهد کرد.

گفته می‌شود که فصل جدید به تاریخ 14 و 15 ماه آگست (23 و24) اسد شروع می‌شود و در حال حاضر بازیکنانی چون لونین، آلتوبه، کارواخال، وازکز، ناچو، مارسلو، مندی، ایسکو،، اودگارد، ماریانو دیاز، رودریگو، یوویچ، اودریوزولا و براهیم دیاز در تمرینات حاضر اند و با 10 بازیکن آکادمی زیر نظر کارلو آنچلوتی به تمرین می‌پردازند.

مرتبط:

پرز در وعده به هواداران: شما می‌دانید من کیستم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر