17:30 02 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره تیم ملی برازیل، در گفت‌وگویی اظهار داشته است که در دیدار نهایی رقابت‌های کوپا آمریکا، رفاقت با مسی را نادیده خواهد گرفت و به دنبال کسب نخستین قهرمانی خودش است.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد روز یکشنبه فینال کوپا آمریکا میان دو تیم مطرح آمریکای جنوبی( برازیل و آرجانتین)، در ورزشگاه ماراکانا برگزار خواهد شد و یاران مسی و نیمار با برای کسب عنوان قهرمانی دیدار خواهند کرد.

در همین حال نیمار جونیور ستاره تیم ملی برازیل در مورد تقابل خودش با لیونل مسی که بهترین دوستش نیز است، گفت‌وگویی انجام داده است و اظهار داشته که رفاقت با لئو را نادیده خواهد گرفت و به دنبال کسب نخستین قهرمانی خودش است.

نیمار در این مورد به رسانه‌های برازیلی گفته است:" همیشه گفته‌ا‌م که مسی بهترین بازیکن تاریخ و دوست من است، اما حالا در فینال هستیم و رقیب محسوب می‌شویم. من می‌خواهم برنده شوم و واقعا دوست دارم این جام را بالای سرم ببرم، زیرا اولین کوپا آمریکا من خواهد بود. مسی هم می‌خواهد اولین جام ملی‌اش را به دست بیارد و هر زمان که برازیل در این رقابت‌ها نبود، برای لیونل آرزوی موفقیت می‌کردم. من دوست داشتم که مسی قهرمان جام جهانی 2018 شود. اما حالا برزیل حضور دارد و ممکن است رابطه ما به خطر بیفتد. هنوز احترام زیادی برای هم دیگر قائل هستیم، اما فقط یکی می‌تواند برنده شود."

نیمار و مسی در دوره حضور این بازیکن برازیلی در بارسلونا رفاقت بسیار نزدیکی با هم داشتند و این رفاقت باوجود جدایی ستاره برازیلی ادامه پیدا کرد و هنوز هم این دو بازیکن با هم ملاقات و دیدارهایی دارند.

مرتبط:

سرمربی تیم ملی برازیل: نیمار را با رونالدو مقایسه نکنید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر