21:09 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار جونیور ستاره پاریسن‌جرمن و تیم ملی برازیل، از وینیسیوس جونیور هموطن خود تمجید کرد و او را استعداد بزرگی خطاب کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وینیسیوس جونیور ستاره برازیلی  رئال مادرید، در فصل گذشته عملکرد قابل قبولی داشت و زیر نظر زیدان خوش درخشید. وی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در برابر لیورپول بازی زیبایی به نمایش گذاشت و دوبار موفق شد دروازه‎ هموطن خودش  آلیسون بکر را باز کند.

درخشش این بازیکن جوان سبب شد تا تیته از او در رقابت‌های کوپا آمریکا دعوت به عمل آورد و این بازیکن برای سلسائو به میدان برود.

وینی اما شانس زیادی برای درخشش در این رقابت‌ها پیدا نکرد و در بیشتر بازی‌ها روی نیمکت قرار داشت. با این هم نیمار جونیور ستاره درخشان تیم ملی برازیل از این بازیکن تمجید کرده و در آستانه فینال رقابت‌های کوپا، او را بازیکن بزرگی خطاب کرده است.

نیمار در این مورد به رسانه‌های برازیل گفت:" برازیل از لحاظ استعداد بسیار غنی است. ما بازیکنانی مثل وینیسیوس جونیور را داریم که می‌تواند در آینده یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان برازیل باشد."

نیمار در حالی از این بازیکن به نیکویی یاد کرده که رقابت های کوپا آمریکا 2021 به آخرین مرحله خود رسیده است و بامداد یکشنبه ساعت 4:30 به وقت افغانستان دو تیم برازیل و آرجانتین در ورزشگاه ماراکانا به مصاف هم خواهند رفت و به نظر نمی‌رسد که وینیسیوس در این دیدار به میدان برود.

 

مرتبط:

نیمار: دوستی با مسی را فدای نخستین قهرمانی کوپا می‌کنم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر