13:35 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچسترسیتی پس از سخت‌گیری‌های باشگاه تاتنهام، از خرید کین منصرف شده است و می‌خواهد آنتوان گریزمن مهاجم فرانسوی بارسلونا را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، به کسی پوشیده نیست که پپ گواردیولا شدیداً علاقه‌مند سبک بازی گریزمن است و در زمان حضور در بارسلونا و هنگامی که مهاجم فرانسوی برای سوسیداد توپ می‌زد، به جذب او علاقه نشان داده بود اما این بازیکن به اتلتیکومادرید رفت.

سرمربی سیتیزن‌ها که در حال حاضر به دنبال تقویت خط حمله خود پس از جدایی آگوئرو است، به جذب این بازیکن فرانسوی علاقه نشان داده و می‌خواهد او را به خدمت بگیرد.

براساس گزارش فوت مرکاتو، پپ با گریزمن تماس شخصی داشته و در مورد شرایط انتقالش به منچسترسیتی نیز صجبت کرده است. سیتی پس از سخت‌گیری‌های تاتنهام در امر فروش کین، به این بازیکن علاقه نشان داده است و نمی‌خواهد دیگر مهاجم انگلیسی را به خدمت بگیرد.

سیتی در حالی به گریزمن علاقه نشان داده که بارسلونا به دنبال تمدید مسی است و برای این کار می‌خواهد از شر دستمزد هنگفت بازیکنانی چون اومتیتی، پیانیچ و کوتینیو و گریزمان به دلیل قوانین فیرپلی مالی خلاص شود.

گفته می‌شود مدیران سیتی در مورد معاوضه استرلینگ و برناردو سیلوا به گریزمن فکر می‌کنند و بزودی پیشنهاد رسمی خود را به بارسلونا ارائه خواهند داد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر