21:39 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان تیم ملی ایتالیا در مورد رفتارش با کاپیتان تیم ملی اسپانیا در دور نیمه‌نهایی رقابت‌های یورو وضاحت داد و اظهار داشت که آلبا در انتخاب دروازه‌ دچار اشتباه شده بود.

به گزارش اسپوتنیک، دو تیم ایتالیا و اسپانیا در نیمه نهایی یورو 2020 هفته گذشته به مصاف هم رفتند که آتزوری توانست در ضربات پنالتی ماتادورها را شکست دهد و راهی فینال شود.

پس از آن که این بازی در 120 دقیقه مساوی شد و پیش از ضربات پنالتی در حین مشخص شدن زمین مسابقه و اینکه چه تیمی اول ضربات خود را بزند، شوخی جالبی بین کیه‌لینی و آلبا رخ داد. خوش و بشی که به سوژه جالبی برای رسانه‌ها بدل شد و همه از رفتار جالب کاپیتان ایتالیا صحبت کردند.

کاپیتان تیم ملی ایتالیا حالا در مورد رفتارش با کاپیتان تیم ملی اسپانیا وضاحت داد و اظهار داشت که آلبا در انتخاب دروازه‌ دچار اشتباه شده بود.

کیه‌لینی در این مورد به اسپورت کاتالونیا گفت:" آلبا در انتخاب دروازه مورد نظرش برای زدن پنالتی‌ها اشتباه کرد و من هم با شوخی او را متوجه اشتباهش کردم. ما باید انتخاب می‌کردیم که کدام طرف زمین را برای زدن ضربات پنالتی انتخاب کنیم و او در تصمیم‌گیری مرتکب اشتباه شد. من او را متوجه ساختم و او هنوز تاکید به انتخاب خودش داشت. همین موضوع سبب شد تا من با او شوخی کنم."

کیه‌لینی در حالی آلبا را متوجه اشتباهش ساخت که سال‌ها کاپیتان تیم یوونتوس و ایتالیا بوده است، تجربه زیادی در این مورد دارد.

 

 

مرتبط:

ضربات پنالتی ایتالیا – اسپانیا از جایگاه تماشاگران + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر