22:12 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کانر مک‌گرگور در 5 ساله گذشته تنها یک پیروزی کسب کرده و در مسابقه برابر داستین پوریر به دنبال پیروزی و پایان بخشیدن روزهای تاریک خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، داستین پویریر و کانر مک گرگور برای سومین بار بامداد فردا در مسابقات یو اف سی 264 به مصاف هم می‌روند.

این رقابت برای مبارز ایرلندی فرصت انتقام و سربلندی دوباره در دنیای مبارزات آزاد خواهد بود و وی تلاش خواهد کرد تا با شکست پویریر به روزهای تاریک دوران حرفه‌ای‌ خود پایان بخشید.

این مبارز صاحب نام در 5 سال گذشته تنها یک پیروزی کسب کرده و در سایر مسابقات خودش در کسب پیروزی ناکام بوده است. کانر برابر خبیب نورماگمادوف و پوریر شکسته خورده و برابر گیتجی نیز مساوی کرده است.

این مبارز که در 10 مبارزه اول خود 9 برد با 7 ناک اوتی داشت، این روزها حال روز خوش ندارد و با وجود این که از لحاظ مالی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، از لحاظ فنی و فزیکی دچار افت فاحشی شده و دیگر نمی‌تواند به خوبی گذشته از سد حریفان بگذرد.

به گفته برخی از مربیان و تحلیل گران رشته مبارزات آزاد، مشکل مک گرگور کم تحرکی و ناتوانی در داشتن انگیزه است و این مشکل هر روز بزرگ‌تر می‌شود.

اما برخی دیگر از کارشناسان می گویند که هنوز زمان برای مک‌گریگور 32 ساله وجود دارد تا اوضاع را تغییر دهد. دانا وایت، رییس UFC گفته است که مک گرگور یک پیروزی با قهرمانی عنوان سبک وزن این سازمان فاصله دارد و این فرصت را دارد که به اولین مبارز UFC در تاریخ تبدیل شود که در دو نوبت قهرمان مسابقات معتبر سبک وزن می‌شود.

 

مرتبط:

پیش بینی خبیب از مبارزه سوم داستین با مک گرگور
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر